Türk rehinelerin evlerinde büyük sevinç

Türk rehinelerin evlerinde büyük sevinç

Türk rehinelerin evlerinde büyük sevinç. Onun sevinç, Mesut Taşkıran ve Emin Ercan, mutluluk, Kırşehir’de bir araya geldi ve bölgede yaşayan söyledim anne. gözaltı 101 gün, Mesut Taşkıran, 101 gün Irak’ta bulunduğunu “belirterek, rehin tutuluyoruz. Devletimiz, gece ve gündüz cumhurbaşkanımız, başbakanımız ve liderimiz, bizim başkonsolosu türkiye, Yılmaz Öztürk, 46 vatandaşın hiçbirini birbirinden ayırt etmek için, biz inşa 101 gün de. Devlet güvenle, ailemizi ve sevdiklerimizi mutlu kurtardık” dedi. Emin kardeşi Ercan, devlet yöneticilerine teşekkür etti. Türk rehinelerin evlerinde büyük sevinç.  Ercan, “bu konuda Dışişleri bakanlığı çok doğru inmiştir. Bu ISID organizasyon nitekim Türkiye, taciz nedeniyle Amerika bu rehine için başarısızlık durumunda dinlemedi. İngiltere başarısız oldu. Ancak Devlet Bakanı Naci Koru Bakanlığı sekreteri olarak ara hasta olduk, Milletvekili bize üç ya da dört kez ilişkiye geçti, bir toplantı yaptık ve rehineler hakkında bilgi verdi. Herkes en iyisini yapmaya sayesinde sanırım. Türk rehinelerin evlerinde büyük sevinç Özellikle ben, başkan, Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan, Davutoğlu bizim MİT Müsteşarı Hakan Fidan’a teşekkür ederim. Çok teşekkürler, sanırım. Bundan sonra erkek kardeşim ve kuzenim yeni bir sayfa açtı. Bu işlemden sonra iyi olduklarını düşünüyorum. Çok kötü bir duygu ama biz hiçbir zaman umudumuzu kaybettik. Destek dualarıyla anne ve baba. Hükümetimize güveniyoruz ve milletin daima içinde olduğunu biliyorduk halledilir. Dışişleri bakanlığı enformasyon Bakanlığı her zaman. Basın, sessiz olmak değil, düşündük,” dedi.
Mutluluk da Nevzat Ercan baba, “sağ salim döndüler mutlu olduğumuzu ifade etmek söylediler. Tüm iyi orada zor günler ama açıkçası bekliyorduk sonra o vardı. Torunum bana dünya var.” Türk rehinelerin evlerinde büyük sevinç
Öte yandan, yarın ve Ercan Taşkıran ailesi, Cumhurbaşkanı gül ile Tayyip Erdoğan Ankara’ya gidecek Recep tanışmak öğrendim.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*