2010 KPSS Sınavın'da 350 Cemaatçi'den SIFIR Hata
2010 KPSS Sınavın'da 350 Cemaatçi'den SIFIR Hata

2010 KPSS Sınavın’da 350 Cemaatçi’den SIFIR Hata !

2010 KPSS Sınavın’da 350 Cemaatçi’den SIFIR Hata !

2010 KPSS Sınavın’da 350 Cemaatçi’den SIFIR Hata !

2010 KPSS Sınavın’da 350 Cemaatçi’den SIFIR Hata !

 

Paralel yapının devlet içerisine yerleşmesi KPSS gibi sınavlarda kopya çekerek ve kendi adamlarını kurumlara bu şekilde yerleştirerek oluyormuş meğerse .. KPSS sınavının yapıldığı 2010 tarihin de bu zamana kadar olmamış bir şey gerçekleşmişti. KPSS de hiçbir zaman Eğitim Bilimleri alanında 120 sorunun 120 si doğru olarak yanıtlanmamış iken 2010 KPSS sınavın da bu soruların tamamını SIFIR hata yaparak tamamlayan TAM 350 kişi tespit edildi. İşin ilginç tarafı bununla da bitmiyor. Bu 350 kişinin 70’i Karı koca 23 kişi ise akraba ! Daha bitmedi ! 52 kişi ne hikmetse Aynı adreste ikamet ediyorlar ! Daha açık seçik bir hırsızlık olabilir mi !

2010 KPSS Sınavın'da 350 Cemaatçi'den SIFIR Hata

2010 KPSS Sınavın’da 350 Cemaatçi’den SIFIR Hata

Fethullah Gülen’in istediği olsun diye devlet birimlerine yerleştirilen ve sadece emir dinleyen düşünme yetisini dinlediği vaazlardan yitiren kitle.. Dünya da İsrail’in çıkarları için çalışan , onlarla iyi geçinemiyorlar diye Cemaat Hükümete tavır aldı gibi yazıları kaleme alan yazarların bulunduğu Cemaat !

Özellikle kullandığım fotoğraf SIFIR yazılı tişörtleri taşıyan neyse ki çalmadık haram yemedik diyen Cemaat mensuplarının ne kadar yalancı riyakar insanlar olduklarını göstermek içindi. Onlar ki çalmadık çalanlara karşı koyduk deseler de KPSS sınavında soruları yandaşlarına dağıtarak devlet içerisinde yapılanmaya çalıştıkları ortaya çıktı. KPSS sınavına hazırlanan milyonların alın terini sömüren bu asalaklardan umarız bir gün ülkemiz tamamen kurtulur.

 

Söyleyeceğimi, nereden başlayacağımı bilmiyorum… çok kızgınım ve öfkeliyim. ‘Gündem katil’, bazı sayesinde, kpss skandalı boşa gitti en önemli incelemelerden biri olan! Ayın başından beri mücadele örgütü ile paralel çünkü Ne yazık ki, örgüt rezil olacaklar emin olduklarını en çok korkulan ve “yazıyor yazıyor, ona” sığ siyasi polemik aracılığıyla kamuoyunun dikkatini tutamadı. bu soruşturma.
Belki şimdi kimse bana bu sig polemik hakkında bir şeyler yazmak için bekliyor, ama ben bunu yapmayacağım! Kimse kusura bakmasın, cemaat altında 2010 KPSS Sınavın’da 350 Cemaatçi’den SIFIR Hata ! düzenlenen ve diyalog uzantısı paralel adı çok saçma iştah dahildir ve onların tuzağına takip, oyunlar düşmeyeceğim! Gitmek istediğiniz yere, ‘kay kay’ aşağılık onların yaptıklarını yapmak yerine, hırsızlık ve adaletsizlik alenen kpss yayan soruşturma paylaşacak dehşet verici detayları ortaya çıktı.
Biliyorum çok sen daha okumadın Pazartesi günü ankara Cumhuriyet Başsavcılığı operasyonların basın açıklaması: “bu soruşturma altında büyük tehdit cumhuriyetimiz, belli bir yapısı talimat ve telkin faaliyetleri yapan yerleşme ve sızma ile üyelerinin devlet kurumları, kamu kurumları tarafından bu amaç için kurulması organize bir yapı birlikte hareket ve yerleşmek önce sınava hile ile haksız bir şekilde var elde” deyimi başlar ile ilgili ayrıntılı bir açıklama çok kritik!
Bakın… Tarih KPSS başka hiçbir dönemde 120 %119% Eğitim Bilimleri alanında 120 sorulara doğru cevaplar vardı. Ama nedense tam olarak 2010 120 350 kişi sınava tüm soruları doğru yanıtladı. 350 kişi ve karı koca 70% bakın olay! % 23 yakınlarının ve aynı binada aynı adres veya 52% yaşıyor!
Aslında bu çok eski bir soru. Suç duyurusunda bulunulmuş bu yılın ilgili sınavlar için gerekli bu unsurları dikkat. Ana muhalefet partisi chp, sınav meclise dönen güven verdi. Ancak, soruşturma dosyası savcı şadan kim uğraşan peşinde herhangi bir somut kanıt o zaman rağmen sahip gönderilen yazı için Adalet Bakanlığı ve Parlamentosu; “bu dosya suç değil suçlu bulunmuştur!” 2010 KPSS Sınavın’da 350 Cemaatçi’den SIFIR Hata ! diyerek soruşturmanın kamuya açık ve darken yetkililer vardır aldattı! … Söyleyecek çok şey ama şimdi zamanı olmadığını dönemi tarafından kandırılıyor yapan yetkililer, Ha. Kpss Örgütü köşesinde paralel soruşturma kötülük artık gitme vakti geldi. Çünkü çok zor, soruşturma sağlam kanıtlar var 11 Ay yürütmekte olan savcı elinde yücel erkman.
Bu, emin olun, bu gün çok farklı ve paralel örgütün korkulu rüyası yapılanları bu soruşturma! Bu soruşturmayı engellemeye gün, örgüt için intihar etti. Durdurmak zorunda olduklarını fark eder, ve kibir ve operasyondan önceki gün, savcı erkman beni telefonla arayıp, ‘eğer çocuklarınızı düşünüyorsanız, devam etme!’ diyerek tehdit etti. Dün yakalanan tehdit eden şüpheli öğrendik. Cemaatine yakın olduğu bilinen bu kişi gitti ve Romanya ortak bir okulda öğretmenlik yapıyor.
Şimdi işin boyutu okuyucular düşünün. Arsizlastil onlar… bir öğretmenin gözünden vergilerle maaş alan devlet ödüyoruz darken, korku savcı ve soruşturma öldürmek için tehdit olmadan telefon açın. Yarın devam edelim. Söylemek çünkü, bu soru daha var!
Söyleyeceğimi, nereden başlayacağımı bilmiyorum… çok kızgınım ve sinirliyim. ‘Katil’, bazı sayesinde, kpss skandalı en önemli yorumları biridir boşa gidecek! gündem Başından beri ay, paralel örgütün mücadelesi olduğu için, ne yazık ki, örgüt onlar emin onlar dertte en çok korkulan ve “yazar onu,” sığ olamaz tutmak kamuoyunun dikkatini üzerinden siyasi polemik. bu soruşturma.
Belki şimdi kimse bana bu polemik sig hakkında yazmak için bekliyor, ama ben bunu yapmayacağım! Kimse kusura bakmasın, cemaat altında düzenlenen ve diyalog paralel iştah saçma adı uzantısı vardır, ve onların tuzağına takip, oyunları yapmayacağım! Gitmek istediğiniz yere, ‘kay kay’ ne yaptıkları, hırsızlık ve adaletsizlik korkunç detayları alenen ortaya çıktı paylaşmak yerine aşağılık soruşturma yayan. kpss
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı işlemleri Pazartesi yani ben haberin devamı gelen basın açıklaması: “en büyük tehdit Cumhuriyetimizin altında bu soruşturma, talimat ve telkin faaliyetleri yapan yerleşme ve sızma belli bir yapı üyeleri, devlet kurumları, kamu kurumları, 2010 KPSS Sınavın’da 350 Cemaatçi’den SIFIR Hata ! organize tarafından bu amaç için tesis boyunca hareket yerleşmek önce sınav yaparak hile var bir yapıda haksız bir şekilde,” ifadesi ile başlayan bir detaylı açıklama kritik!
… Tarih KPSS 120% 119% 120 Eğitim Bilimleri alanında sorulara doğru cevap vardı başka nokta. Ama nedense 2010 yılında 120 350 kişinin sınavı tamamen tüm soruları doğru yanıtladı. kocam ve 350 kişi eşi ve olay %70 bakın! akrabalar %23 ve aynı adres veya %52’si aynı binada yaşıyor!
Bu aslında çok eski bir soru. İlgili sınavlar için gerekli olan unsurlara dikkat bu yılın suç duyurusunda bulunulmuş. Ana muhalefet partisi chp, dönen verdiği güven Konseyi sınavı. Ancak, soruşturma Savcısı kim o zaman herhangi bir somut kanıt sunulduktan sonra ilgili şadan rağmen Adalet Bakanlığı ve Parlamentosu; “bu dosya bulunamadı suçlu suçu!” diyerek soruşturma açmak için halk, yetkililer ve dar aldattı! … Söyleyecek çok şey, ama şimdi dönem, Ha tarafından aldatılmış olan yetkililer bunun zamanı değil. Şimdi gitme zamanı evil kpss Örgütü köşesinde paralel bir soruşturma. Çok zor çünkü, kanıt yücel erkman 11 Ay yürütmekte olan savcı, elindeki soruşturma var.
Bu, emin olun, çok farklı ve bu gün kurumun en büyük kabusu bu soruşturmaya paralel olarak yapıldı! Bu soruşturmayı gün, örgüt için intihar etti engelliyor. Fark eder ki, onlar durdurmak ve kibir ve önceki gün operasyon, savcı beni aradı telefonu ve erkman, ‘eğer sen düşünürsek sizin çocuklarınız yok devam!’ tehdit ettiğini söylüyor. Dün tehdit yakalanan şüpheli 2010 KPSS Sınavın’da 350 Cemaatçi’den SIFIR Hata ! olduğunu öğrendik. Toplumun gitti ve Romanya ‘ daki bir devlet okulu öğretmeni olan kişiye yakın olduğu biliniyor.
Şimdi düşünün işin boyutunu okuyucuları. Vergi ödüyoruz bir öğretmen devlet tarafından ödenen arsizlastil… yaşlı gözleri, korku, savcı ve soruşturma olmadan öldürmekle tehdit telefonu açın. Yarın devam edelim. Demek, çünkü bu soru daha var!

Hakkında bilal kureş

Bi ara anlatırım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*