Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına
Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına

Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına

Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına

Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına

Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına  Askeri okullar ve polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları başta olmak üzere, 2010-2015 döneminde yapılan tüm sınavlar polis tarafından incelemeye alındı. Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, geçen mart ayında başlatılan, gözaltına alınan 62 zanlıdan 32’sinin tutuklandığı KPSS’de usulsüzlük soruşturması derinleştiriliyor.

SINAVLAR ÇOK YÖNLÜ İNCELENECEK

Zanlıların, polise verdikleri ifadelerin yanı sıra başta YÖK, ÖSYM, Jandarma, Emniyet, TÜBİTAK ve MASAK’tan gelen raporlar ve analizler doğrultusunda, 2010-2015 döneminde gerçekleştirilen askeri okullar ve polis okullarına giriş, Adalet Bakanlığı sınavları ile diğer bazı kamu kurumlarına giriş sınavları çok yönlü ve çok boyutlu biçimde incelenecek.

EMNİYET İFADEYE ÇAĞIRACAK

Bu kapsamda, söz konusu dönemde sınavlara giren ve durumu şüpheli görülen adayların puanları, varsa önceki ya da sonraki yıllarda katıldıkları sınavlarda aldıkları puanlarla karşılaştırılacak. Şüphelilerin telefon kayıtları incelenecek, bu dönemde sınava katılan adaylar ile 2010 KPSS soruşturmasında usulsüzlük yaptıkları öne sürülen kişiler arasında herhangi bir ilişki/iletişim olup olmadığı da araştırılacak.

Öte yandan, 2010 yılındaki KPSS’ye yönelik soruşturma kapsamında “şüpheli” konumunda olan 3 bin 500 kişinin yaklaşık bin 500’ünün “doğrudan şüpheli” olduğu, kalanlarının ise “paralel yapı” ile bağlantılı olduğu iddia edildi. Emniyet yetkilileri, doğrudan şüpheli olanların yakalanması için operasyonların süreceğini, kalanların ise emniyet tarafından ifadeye çağrılacağını bildirdi.

“ŞAİBELİ SINAVLAR”

Kamuoyunda geçmiş yıllarda yapılan bazı kamu kurumlarının sınavlarında “şaibe” olduğu savunulmuş, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde yapılan bazı sınavlarda “paralel yapı”nın aktif rol oynadığı, sınav sorularını bir gece önceden “cemaat evlerinde” kalanlar başta olmak üzere, kendilerine yakın kişilere dağıtıldığı öne sürülmüştü.

Bu çerçevede, 2013 yılında yapılan komiser yardımcılığı sınavında, önceden  çözülen soruların “cemaat”e yakın kişilere verildiği, 2012’de gerçekleştirilen misyon yardımcılığı sınavlarında ise soru kitapçıklarının açık olarak sınav salonuna getirildiği iddia edilmişti. Ayrıca söz konusu sınavlarda, adayların nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesinden herhangi birisini mutlaka bulundurması zorunlu iken, bazı adayların sadece polis kimliği ile sınava alındığı savunulmuştu.

Aynı zamanda, 6 Mayıs 2012’de yapılan ve bin 589 kişinin katıldığı “Avukatlar İçin Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Yarışma Sınavı”nda da “şaibe” olduğu yönünde iddialar ortaya atılmış, bunun üzerine yapılan inceleme sonucunda bir grup adayın sınavı geçersiz sayılmıştı. Ayrıca 2011 YGS ve LYS, 2011 KPSS, 2012 YGS ve LYS ile 2013 Orta Öğretime Geçiş sınavlarında da şaibeler olduğuna dair çeşitli iddialar kamuoyunun gündemine gelmişti. Mağdurlar ‘hak’ arıyor

Sivas’ta halen üniversite eğitimini tamamlamaya çalışan Ahmet Duman ve Ömer Özgün, ortaöğretim alanında girdikleri 2010 yılı Kamu Personel Seçme Sınavı’ndaki usulsüzlükler nedeniyle yaşadıkları mağduriyetin giderilmesini istedi. Ahmet Duman, 2010 yılında yapılan KPSS’ye ortaöğretimden girerek 76 puan aldığını belirtti. KPSS’de yapılan usulsüzlükler nedeniyle mağdur olduğunu savunan Duman, bu konuda Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca açılan davaya müdahil olmak üzere Sivas Cumhuriyet Başsavcılığına müdahillik dilekçesi verdiğini söyledi. CÜ Edebiyat Fakültesi Antropoloji Bölümü 4. sınıf öğrencisi Ömer Özgün ise KPSS’de usulsüzlükler nedeniyle mağdur olduğunu öne sürerek, davaya müdahil olmak için savcılığa dilekçe verdiklerini söyledi. Özgün, “Devletimiz bu konuda gereken vazifesini yaptı, bizim de haklarımızı savunmamız gerekiyordu onu yaptık” dedi.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde yaşayan Felsefe Grubu Öğretmenliği mezunu Bayram Keskiner de, 2010 KPSS’deki usulsüzlükler nedeniyle yaşadığı mağduriyetin giderilmesini istiyor. Keskiner, “Aradan 5 yıl geçti. Artık öğretmenlik dışında farklı hayaller kurmaya başladım” diyor.

kaynak: akit

 

ANKARA – Adalet Bakanlığı, 2010-2015 polis tarafından muayene ediliyor her dönemde yapılan sınav da dahil olmak üzere, sınav giriş ile askeri okullar ve eğitim okulları. Emniyet yetkilileri, Mart ayında geçen başlattı alınan bilgiye göre, kpss soruşturmasında usulsüzlük 62 32’si tutuklandı gözaltına alınan şüpheli derinleştirdi.

SINAVLARI ÇOK YÖNLÜ İNCELENECEKTİR

Şüpheliler, ifadeleri için polis olarak başlangıçta, /, Jandarma, Polis, rapor ve analiz TÜBİTAK ve masaki uygun olarak giriş için polis okulu, askeri okullar ve yapılan dönem 2010-2015, Adalet Bakanlığı diğer kamu kurumlarına giriş sınavları sınavları ile bazı çok yönlü ve çok boyutlu bir biçimde incelenmiş olur. Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına

POLİS İFADEYİ ARAR

Söz konusu süre ve durumu şüpheli adaylar sınav sonuçlarına girme sırasında bu bağlamda, herhangi bir önceki veya sonraki yıl katılan sınavında aldıkları puanlara göre olabilir. Telefon kayıtlarının şüpheli incelenmiş olur bu dönemde, bu adayların katıldığı 2010 kpss sınav önerilen usulsüzlük soruşturmasında herhangi bir ilişkisi olan kişiler onlar olsun iletişim de araştırıldı.

Öte yandan, sivil sınavı 2010 yılında soruşturma kapsamında “şüpheli” 3 bin 500 kişinin kim pozisyonu yaklaşık yüzde 500 “doğrudan şüpheli”, ve geri kalanı “paralel yapı” olduğunu iddia ediyordu bağlantılı. Şüpheli emniyet yetkilileri olanları doğrudan yakalanması için operasyonların devam edeceğini ve geri kalan polis bir bildiri bildirdi çağrılması.

“ŞAİBELİ SINAV”

Geçtiğimiz yıl, kamuoyu vardır yapılan bazı kamu kuruluşlarında muayene “caiz” olduğunu savundu bazı sınavlar yapılmış içinde Genel Müdürlüğü güvenlik “paralel yapı”nın etkin rol oynamak, bir gece önce sınav “cemaat evleri”, geri kalan ise dağıtılmış insanları yormamış yakın onları.

Bu bağlamda, yapılan 2013 Komiser Yardımcılığı sınav, daha önce çözülen sorunlar “cemaat”e verilen yakın kişi, kimdi Yardımcılığı görevinde sınavına 2012 de açık sınav kitapçık oldu getirilmiş sınav salonu olduğu iddia etti. Sınavında soru olarak da, kimlik kartı adayları, pasaport ya da sürücü belgesi bazı adaylar sadece sınava polis kimliği ile savundu iken herhangi bir mutlaka bulundurmak için zorunludur.

Aynı zamanda, Mayıs 2012, olan oldu katıldığı bir bin kişi ve 6 589 “avukatlar için yargı savcı için sınav adaylık Yarışması”“caiz” olduğunu iddia ediyor tanıttı, gördüğü bir adayı var başarısız sınav çalışma grubu. Ayrıca 2011, 2011 KPSS, 2012 ve 2013 orta öğretim sınav geçiş teslim edildi çeşitli iddialar ile EA lys TM ve lys kamuoyu gündeminde olmuştur. Mağdur hakları’ arıyor

Sivas, üniversite eğitimi hala tam sigara içen Ahmet Ömer ve 2010 Orijinal orta öğretim alanına girdi. usulsüzlükler nedeniyle kamu personeli seçme sınavı mağduriyetlerini giderilmesini istedi. Ahmet Duman, 2010 girerek liseye kpss 76 puan aldığını belirtti. Nedeniyle usulsüzlük duman olan iddia ediyordu kurbanın kpss, bu konuda, Cumhuriyet Savcısı Cumhuriyeti ankara sivas için söz konusu dava, dava, dilekçe bassavciliginc mudahillik dedi. antropoloji, FR Fakültesi 4 Bölüm. sınıf öğrencisi kpss Savcılığına teslim edilmesi için mağdur Ömer olaya dahil olduğunu ileri sürerek özgün çalışmalarında usulsüzlükler nedeniyle söyledi. Özgün, “hükümetimiz bu konuda gerekli görev yaptı, bize haklarımızı savunmak için ihtiyacımız olan şey yaptık,” dedi.

2010 yılında mağduriyet yaşanan usulsüzlükler nedeniyle yaşayan şanlıurfa bayram keskiner felsefe mezunu olan Siverek ilçesinde kpss ortadan kaldırmak istiyor. Keskiner, “5 yıl geçti. Farklı hayalleri kurmaya başlamıştım öğretim ek olarak şimdi,” diyor.  Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına

ANKARA – 2010-2015 Adalet Bakanlığı, askeri okullar ve polis okullarına giriş ile her dönem polis sınavı da dahil olmak üzere tarafından muayene ediliyor. Güvenlik görevlileri bilgilere göre başlatılan Mart ayında alınan, soruşturma, 62, 32 kpss usulsüzlük tutuklanan şüpheli gözaltına alındı son derinleştirdi.

SINAVLARI ÇOK YÖNLÜ İNCELENECEKTİR

Şüphelilerin ilk ifadeleri için polis / Jandarma, Polis, raporu, TÜBİTAK ve masaki için giriş ve analizi uyarınca, polis okulu, askeri okul ve dönem 2010-2015, Adalet Bakanlığı için bazı çok yönlü ve çok boyutlu giriş sınavları ile sınavları bir biçimi, diğer kamu kurumları incelenmiş olur.

POLİS İFADEYİ ARAR

Onların adaylar sınava girmek için, söz konusu dönemde sonuçları ve durumu sınavında aldıkları puanlara göre bu bağlamda şüpheli, herhangi bir önceki veya sonraki yıllarda katılımcı olabilir. Şüphelinin telefon kayıtlarını bu dönemde incelenecek, adayların iletişim kişiler olup, 2010 kpss önerilen test herhangi bir ilişki soruşturmada usulsüzlükler katıldığı da araştırıldı.

Öte yandan, sivil sınavı 2010 yılında soruşturma kapsamında “şüpheli” yaklaşık 3 bin 500 yüzde 500 pozisyonun kişi “doğrudan şüpheli” ve diğerleri “paralel yapı” olduğunu iddia eden oldu bağlantılı. Şüpheli emniyet yetkilileri ne yakalanması için operasyonların doğrudan devam eder, ve geri kalan bir polis deyimi söylemiş.

“ŞAİBELİ SINAV”

Geçen yıl, orada yapılan bazı kamu kurumlarında ortak sınav “caiz” in Genel Müdürlüğü güvenlik yapılan bazı sınavlar iddia eden “paralel yapıları”oynamak için aktif bir rol, bir gece önce bir sınav “halk evleri” ve diğerleri dağıtılmış düşündü insanlar yakın onları. Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına

Bu bağlamda, Komiser Yardımcılığı sınavı 2013, daha önce çözülen sorunlar “topluluk”. en yakın kişinin kim olduğuna bakınca, yazının Yardımcısı açık 2012 e sınav sınav kitapçık olduğunu ortaya çıkardı sınavı salon olduğunu iddia etti. Sınav, adayların kimlik kartı, pasaport ya da ehliyet sınavında soru olarak, bazı adaylar polis kimliği herhangi bir süre mutlaka sadece bulundurma zorunlu değildir ile tartıştı.

Aynı zamanda, Mayıs 2012, olan oldu katıldığı bir bin kişi ve 6 589 “adli kovuşturma sınav için adaylığı yarışma için avukatlar,”“caiz” diyor, o tanıttı, başarısız bir adayın sınavı çalışma grubu. ve TM EA çeşitli iddialar lys lys teslim edildi 2011, 2011 KPSS, ortaöğretim sınav 2012 ve 2013 geçiş ile kamuoyu gündeminde olmuştur. Mağdur hakları’ arıyor

Hala Ahmet Ömer duman Sivas, üniversite eğitimi ve orta öğretim alanında, 2010 Orijinal girdi. usulsüzlükler nedeniyle, kamu personeli seçme sınavı mağduriyetlerini ele alınması istedi. Ahmet Duman, 2010 kpss 76 puan yüksek okula girme aldığını belirtti. Usulsüzlük nedeniyle kpss kurbanı, söz konusu dava için bu konuda, Cumhuriyet, ankara, sivas Cumhuriyet Savcısı, dava bassavciliginc mudahillik dilekçeyi dedi duman iddia etti. antropoloji, 4 Bölüm FR Fakültesi. kpss öğrencisi, olayla ilgili kurban Ömer dedi iddia ederek özgün çalışmalarında usulsüzlükler nedeniyle savcılığa teslim edilecek. Özgün, “hükümetimiz bize hizmet etti bu konuda gerekli, haklarımızı savunmak için ihtiyacımız olan şey yaptık,” dedi. Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına

2010, Şanlıurfa Siverek ilçesinde kpss keskiner yaşanan mağduriyet usulsüzlük tatil yaşam felsefesi nedeniyle mezun ortadan kaldırmak istiyor. Keskiner, “5 yıl geçti. Artık öğretmenlik ek olarak bir başka rüya görmeye başladım,” diyor.

ANKARA adalet – 2010-2015 Bakanlığı, her dönem polis sınav tarafından inceleniyor dahil olmak üzere askeri okullar ve polis okullarına giriş ile. Yetkililer, Mart ayında başlatılan güvenlik aldığı haberlere göre, 62, 32, gözaltına alındı soruşturma son kpss şüphelisi tutuklandı usulsüzlük derinleştirdi.

SINAVLARI ÇOK YÖNLÜ İNCELENECEKTİR

İlk ifadelerin şüpheliler için polis / Jandarma, Polis, raporu, TÜBİTAK ve masaki için giriş ve analizi uyarınca, polis okulu, askeri okul, ve dönemi 2010-2015, Adalet Bakanlığı için sınav giriş sınavları için bir çok yönlü ve çok boyutlu biçimi, diğer kamu kurumları incelenmiş olur.

POLİS İFADEYİ ARAR

Devlet kendi puanlara göre, söz konusu dönemde, sınav kayıt için adaylarını sınav sonuçları ve bu bağlamda şüpheli, herhangi bir önceki veya sonraki yıllarda katılımcı olabilir. Şüphelinin telefon kayıtlarını bu dönemde incelenecek, Rehber ve iletişim soruşturmada 2010 kpss test usulsüzlükler tarafından önerilen herhangi bir ilişki katıldı adayları.

Diğer taraftan, 2010 yılında sivil sınavına soruşturma “kişinin ilgisini insan pozisyonu yaklaşık 3 bin 500 yüzde 500 “doğrudan şüpheli” ve diğer “paralel yapı” olduğunu iddia bağlanabilir. Polis yetkilileri zanlının yakalanması için operasyonların doğrudan devam ediyor, ve geri kalan bir polis denildi.

“ŞAİBELİ SINAV”

Geçen yıl, bazı yapılan kamu kamu kurumları sınavı “caiz” olduğunu iddia eden bazı sınavlar yapılmış güvenlik Genel Müdürlüğü “paralel yapılar”oynamak için aktif bir rol, bir gece önce bir sınav “halk evleri” ve diğerleri düşünce dağıtılmış onlara yakın insanlar. Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına

Bu bağlamda, Komiser Yardımcılığı sınavı 2013, daha önce çözülen sorunlar “topluluk”. açık sınavı sınavı 2012 sınav kitapçığı Yardımcılığı görevi verildi en yakın olan kişi e hall iddia olduğu ortaya çıktı. Adaylar, kimlik kartı, pasaport ya da ehliyet sınavı sınav soru, bazı adaylar polis kimliği ile görüştü mutlaka tek sahibi her zaman zorunlu değildir.

Aynı zamanda, Mayıs 2012, olan oldu katıldığı bir bin kişi ve 6 589 “Yarışması adaylığı için sınav davacı avukatları,”“caiz” diyor, o tanıştırdı başarısız bir adayın sınavı çalışma grubu. çeşitli iddialar ve ea 2011, 2012 ve 2013 ortaöğretim geçiş sınavı (KPSS 2011, kamuoyu gündeminde yer alan lys lys teslim edildi. Mağdur hakları’ arıyor

Ahmet Ömer hala eğitim alanında Sivas, ortaokul, lise ve üniversite eğitimi, 2010 orijinal giriş duman. usulsüzlükler nedeniyle, kamu personeli seçme sınavı mağduriyetlerini için ele alınması istedi. Ahmet Duman, 2010 kpss lise girerek, 76 puan aldığını belirtti. Çünkü kurban söz konusu durum kpss düzensizlik bu konuda, Cumhuriyet, ankara, sivas, savcı, Türkiye Cumhuriyeti, dedi dilekçeyi iddia dava bassavciliginc mudahillik duman. antropoloji, Bölüm 4 FR Fakültesi. kpss öğrenci, Ömer kurban, özgün çalışmalarında usulsüzlükler nedeniyle iddia ederek olay hakkında söyledi, savcılığa teslim edilecek. Özgün, “hükümetimiz bu konuda bize hizmet gereklidir, haklarımızı savunmak için ihtiyacımız olan şey yaptık,” dedi. Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına

mağduriyet yüzünden mezun 2010, Şanlıurfa Siverek ilçesinde tatil yaşam felsefesi düzensizlikleri ortadan kaldırmak istiyor keskiner kpss deneyimli. Keskiner, “5 yıl geçti. Artık öğretmenlik ek olarak, başka bir rüya görmeye başladım,” diyor.

Ankara’da adalet – 2010-2015 Bölümü tarafından muayene ediliyor, askeri okullar ve polis okullarına giriş ile her dönem polis sınav dahil olmak üzere. Yetkililer güvenlik raporuna göre, Mart ayında başlatılan, 62, 32, gözaltındaki son zanlı tutuklandı, usulsüzlük kpss soruşturmasını derinleştirdi.

SINAVLARI ÇOK YÖNLÜ İNCELENECEKTİR

İlk ifade için şüpheli polis / Jandarma, Polis, raporu, TÜBİTAK ve masaki için giriş ve analizi uyarınca, polis okulu, askeri okul, ve dönem 2010-2015, bölüm adalet için sınav giriş sınavı için bir çok yönlü ve çok boyutlu bir biçimde, diğer kamu kurumları incelenmiş olur.

POLİS İFADEYİ ARAR

Göre puanlarına devlet dönemi soru kabul sınavı, aday şüpheli ve bu bağlamda sonuçlar, muayenesi, olabilir katılan herhangi bir önceki veya sonraki yıl. Bu dönemde şüphelinin telefon kayıtlarını, 2010 kpss sınavına kişiler ve adaylar herhangi bir ilişki, iletişim katılan soruşturmada usulsüzlükler tarafından önerilen incelenecektir.

Öte yandan, soruşturmada sivil sınavında 2010, “kişi hakkında pozisyonun 3 bin 500 yüzde 500 faiz halkını “doğrudan şüpheli” ve diğer “paralel yapı” bağlanması gerektiğini savunurlar. Polis yetkilileri zanlının yakalanması için operasyonların doğrudan devam ediyor, ve geri kalan bir polis denildi.

“ŞAİBELİ SINAV”

Geçen yıl, bazı devlet kurumları sınavı “caiz” iddia eden … … olmak Genel Müdürlüğü güvenlik yapılan bazı sınavlar “paralel yapılar”oynamak için aktif bir rol, bir gece önce bir sınav “halk evleri” ve diğerleri düşünce onları dağıtılmış yakın insanlar.

Bu bağlamda, Komiser Yardımcılığı sınavı 2013, daha önce çözülen sorunlar “topluluk”. sınav açık 2012 e salonu için en yakın şey olduğu ortaya çıktı iddia edilen sınav kitapçığı Yardımcılığı görevi verildi. Adaylar, kimlik kartı, pasaport ya da ehliyet sınavı sınav soruları, bazı adaylar polis ile tartıştı ve ille tek sahibi kimliği her zaman zorunlu değildir.

Aynı zamanda, Mayıs 2012, olan oldu katıldığı bir bin kişi ve 6 589 “testi adaylığı yarışma davacı avukatları,”“caiz” diyor, o tanıştırdı başarısız bir adayın sınavı çalışma grubu. çeşitli iddialar ve 2011, 2012 ve 2013, ikincil transfer ea sınavı (lys lys teslim edildi kamuoyu gündeminde 2011, kpss. Mağdur hakları’ arıyor  Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına

Ahmet Ömer hala eğitim, orta okul, lise ve üniversite eğitimi alan, sigara 2010 orijinal giriş Sivas. usulsüzlükler nedeniyle kamu personeli seçme sınavı için ele alınması mağduriyetlerini istedim. Ahmet Duman, 2010 kpss lise girerek, 76 puan aldığını belirtti. Bu durum kurban kpss çünkü söz konusu düzensizlik bu bağlamda, Türkiye Cumhuriyeti, ankara, sivas, mudahillik duman bassavciliginc Türkiye Cumhuriyeti, dedi savcı. antropoloji, Bölüm 4 FR Fakültesi. kpss öğrenci, Ömer kurban, özgün çalışma usulsüzlük nedeniyle ileri sürerek, olayı savcılığa teslim edilecek ” dedi. Özgün, “hükümetimiz bu konuda bize hizmet için gereklidir, haklarımızı savunmak için ihtiyacımız olan şey yaptık,” dedi.

mağduriyet nedeniyle tatil usulsüzlüklerin ortadan kaldırmak istiyor 2010 mezunu, yaşamın kpss keskiner bir felsefe deneyimli. Keskiner, “5 yıl geçti. Artık öğretmenlik ek olarak, başka bir rüya görmeye başladım,” diyor. Ankara’da adalet – 2010-2015 Bakanlığı, askeri okullar ve polis okullarına giriş ile her dönem polis sınav da dahil olmak üzere tarafından muayene ediliyor. Güvenlik yetkilileri, raporun Mart ayında başlatılan göre, 62, 32, gözaltındaki son zanlı tutuklandı, usulsüzlük kpss soruşturmasını derinleştirdi.

SINAVLARI ÇOK YÖNLÜ İNCELENECEKTİR

İlk cümlesi şüpheli için polis / Jandarma, Polis, raporu, TÜBİTAK ve masaki için giriş ve analizi uyarınca, polis okulu, askeri okul, ve dönemi 2010-2015, bölüm adalet için giriş sınavı için sınav bir çok yönlü ve çok boyutlu bir şekilde, diğer kamu kurumları incelenmiş olur.

POLİS İFADEYİ ARAR

Giriş sınav soruları döneminde durumuna göre puan, aday ve bu bağlamda şüpheli, sonuçları, sınav, herhangi bir önceki veya sonraki yıllarda katılımcı olabilir. Bu dönemde, şüphelinin telefon kayıtlarını, 2010 sınavı, kişiler ve adaylar soruşturmanın iletişim incelenecektir herhangi bir ilişki içinde düzensizlikler tarafından önerilen yer kpss.

Öte yandan, sivil sınavına soruşturma 2010 yılında, “pozisyon 3 bin 500 kişinin yüzde 500 faiz ile ilgili kişi “doğrudan şüpheli” ve diğer “paralel yapı” bağlantıyı savunuyorlar. Polis yetkilileri zanlının yakalanması için operasyonların doğrudan devam ediyor, ve geri kalan bir polis denildi.

“ŞAİBELİ SINAV”

Geçen yıl, bazı devlet kurumları sınavı “caiz” bazı sınavlar için Genel Müdürlüğün güvenlik, kabul etmek için “paralel yapılar”oynamak için aktif bir rol, bir gece önce bir sınav “halk evleri” ve diğerleri düşünce dağıttı onlara yakın insanlar.

Bu bağlamda, Komiser Yardımcılığı sınavı 2013, daha önce çözülen sorunlar “topluluk”. hall 2012 sınav kitapçığı Yardımcılığı görevi verdiği iddia edildi açık e bir sınav için en yakın şey olduğu ortaya çıktı. Bazı adaylar ile adayların, kimlik kartı, pasaport ya da ehliyet sınavı sınav soruları polisi ile tartıştım ve ille tek sahibi kimliği her zaman gerekli değildir.

Aynı zamanda, Mayıs 2012, olan oldu katıldığı bir bin kişi ve 6 589 “test adaylığı yarışma davacı avukatları,”“caiz” diyor, o tanıştırdı başarısız bir adayın sınavı çalışma grubu. çeşitli iddialar ve 2011, 2012 ve 2013, ea sınavı (lys 2011 kamuoyu gündeminde teslim lys, kpss. ikinci transfer Mağdur hakları’ arıyor

Ahmet Ömer hala non-Sivas 2010 orijinal giriş alanında eğitim, orta okul, lise ve üniversite eğitimi. mağduriyetlerini ele alınması için usulsüzlük, kamu personeli seçme sınavı nedeniyle istedim. Ahmet Duman, 2010 kpss lise girerek, 76 puan aldığını belirtti. Bu durum söz konusu düzensizlik bu bağlamda, Türkiye, ankara, sivas, duman mudahillik Cumhuriyeti Türkiye Cumhuriyeti bassavciliginc çünkü kurban Kpss, savcı dedi. antropoloji, Bölüm 4 FR Fakültesi. kpss öğrenci, Askeri okullar polis okullarına giriş ile Adalet Bakanlığı sınavları dahil tüm sınavlar mercek altına   Ömer kurban, orijinal usulsüzlük nedeniyle, olayın savcılığa teslim olacağını öne sürerek, ” dedi. Özgün, “hükümetimiz bu konuda bize hizmet için gereklidir, haklarımızı savunmak için ihtiyacımız olan şey yaptık,” dedi.

tatil 2010 mezunu nedeniyle usulsüzlük mağduriyet ortadan kaldırmak istiyor, yaşam felsefesi kpss deneyimli keskiner. Keskiner, “5 yıl geçti. Artık öğretmenlik ek olarak, başka bir rüya görmeye başladım,” diyor.

Hakkında bilal kureş

Bi ara anlatırım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*