AK Parti'nin son anketini açıkladı: Yüzde 55 mümkün
AK Parti'nin son anketini açıkladı: Yüzde 55 mümkün

AK Parti’nin son anketini açıkladı: Yüzde 55 mümkün

AK Parti’nin son anketini açıkladı: Yüzde 55 mümkün

AK Parti’nin son anketini açıkladı: Yüzde 55 mümkün

 

AK Parti’nin son anketini açıkladı: Yüzde 55 mümkün AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, 7 Haziran seçimlerine 48 gün kala son anketlere göre oy oranlarını açıkladı. NTV’nin yayınına katılan Atalay, AK Parti’nin son oy oranının yüzde 50 bandında olduğunu kaydetti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun “Hedef yüzde 55” açıklamasına ilişkin konuşan Atalay, “Bunlar olmayacak şeyler değil. Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 52 alındı ve rekorlardan biri kırıldı. Başbakan’ınki de özgüven içinde seslendirilen bir hedeftir. Seçim dönemleri sürprizlerle doludur. Biz 2011 seçimlerinden bu yana yüzde 50 bandında olduk; her ay yapılan kamuoyu yoklamalarında durum bu. Yine yüzde 50 bandına yakın yerdeyiz” dedi.

HDP SINIRDA RAKİBİ İSE CHP
Seçimlere parti olarak girecek olan ve barajı aşıp aşmayacağı tartışılan HDP’yi de analiz eden Atalay, “Bir karar verdiler ve parti olarak girecekler seçime. Barajı aşıp aşamayacağını milletin vereceği oylar belirleyecek. Kamuoyu yoklamalarında ve kendi araştırmalarımızda sınırda görülüyorlar. Siyaset cesaret ve risk işidir. Daha önce de barajı aşamayanalar olmuştur. Örneğin DYP yüzde 9.8 ile barajı aşamamıştır…” dedi. Atalay ayrıca, oy istenen kesimlere bakıldığında HDP’nin asıl rakibinin kendileri değil CHP olduğunu da kaydetti.

ŞÜKÜR Kİ KOALİSYON GÖRÜNMÜYOR
7 Haziran seçimlerinden koalisyon oluşturacak sonuçlar çıkacağı şeklindeki yorumları da değerlendiren Atalay, “Şükür ki önümüzdeki dönem koalisyon görülmüyor. Önümüzdeki veriler sürekliliğin devam edeceğini gösteriyor” dedi.

AK Parti’nin son anketini açıkladı: Yüzde 55 mümkün AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü oranlarını açıkladı son anket oylamaya göre 7 Haziran seçimlerinde, 48 gün Beşir Atalay,. BBC yayını Atalay katılan, AK Parti oyların yüzde 50 bandında olduğunu kaydetti.

Başbakan Ahmet davutoğlu, “Hedef yüzde 55” “olmayacak bir şey değil.” Dedi, bu açıklama üzerinde konuşan kayıt cumhurbaşkanlığı seçimlerinde alınan ve yüzde 52’si kırdı. Başbakanın güven içinde gerçekleştirilen bir gol. Seçim dönemlerinde sürprizlerle dolu. Biz 2011 seçimlerinden beri grubun %50’sini içindeyiz; Anketler, bu durumda her ay. Grubun yüzde 50’ye yakın tekrar ediyoruz,” dedi.

CHP, SINIRDA RAKİBİ HDP
“Karar vermişler ve parti seçim. olarak gidecek HDP atalay asmak, neden veya baraj analiz görüşülecek olan parti seçimleri gibi Oy Millet iradesi belirleyecek Baraj asmak. Kendi araştırmalarımızı sınırda ve Anketlerde görülüyor. Siyasi cesaret ve risk işidir. Asamayanal Baraj olmadan önce. Örneğin, DYP… barajların yüzde 9,8,” dedi. birlikte sahne olmuştur Atalay ayrıca ana yarışma istediğiniz kısmına kendilerine göre oy HDP değil, CHP ” dedi.

NEYSE Kİ, KOALİSYON GİBİ GÖRÜNMÜYOR
sonuçlar Haziran seçimlerinde gel, yorum AK Parti’nin son anketini açıkladı: Yüzde 55 mümkün değerlendirme, şekilli atalay bir koalisyon oluşturacak 7 “neyse ki, Koalisyonun bir sonraki dönem için. Bir sonraki veri sürekliliği,” dedi.devam edecek gibi görünüyor AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü son ankette oy oranları, 7 Haziran seçimleri, 48 gün beşir atalay göre açıkladı. BBC yayın Atalay katılan, AK Parti oyların yüzde 50 bandında olduğunu kaydetti.

Başbakan Davutoğlu,” “olmayacak bir şey değil.” “yüzde 55 Hedefi, Ahmet Cumhurbaşkanlığı seçimi, bu tanım içinde kayıtlara konuşan alınan ve yüzde 52 kırdı dedi. Başbakanın gizli tutulur bir hedef. Seçim dönemlerinde sürprizlerle dolu. 2011 seçimlerinden bu yana, biz, biz %50 grubu; Anketler, bu durumda her ay. Grubun yüzde 50’ye yakın tekrar ediyoruz,” dedi.

CHP, HDP SINIRI RAKİBİ
“Ve taraf seçmeye karar verdiler. bu HDP atalay asmak, neden parti veya seçim analizi gibi milletin iradesini belirlemek için ele alınacak baraj, baraj asmak Oylama. Bizim kendi araştırma ve Anketler ile sınırda görülüyor. Siyasi cesaret ve risk işidir. Asamayanal baraj önce. Örneğin, DYP ve barajların yüzde 9,8,” dedi. Atalay da birlikte sahne oy HDP değil, ana yarışma istediğiniz kısmına göre, CHP dedi. AK Parti’nin son anketini açıkladı: Yüzde 55 mümkün

NEYSE Kİ, KOALİSYON GİBİ GÖRÜNMÜYOR
sonuçlar gelmeye devam ediyor Haziran seçimleri, yorum, değerlendirme, koalisyon atalay 7 forma şeklinde “neyse ki, Koalisyonun bir sonraki dönem için. Veri devamı gelecek” dedi.devam edecek gibi görünüyor 48 gün beşir atalay açıkladı göre son ankette Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü oy AK Parti, 7 Haziran seçimleri. BBC yayın Atalay katılan, AK Parti oyların yüzde 50 bandında olduğunu kaydetti.

,” “Bir şey değil, bu olmayacak.” Başbakan Davutoğlu “yüzde hedef, cumhurbaşkanlığı seçimi,, bu tanım içinde kayıtlara konuşan Ahmed başına 55 alınan ve yüzde 52 kırdı” dedi. Başbakanın gizli tutulan bir hedeftir. Seçim dönemlerinde sürprizlerle dolu. 2011 seçimlerinden bu yana, %50 grup var; Anketler, bu durumda her ay. Grubun yüzde 50’ye yakın tekrar ediyoruz,” dedi.

HDP SINIR RAKİBİ CHP
“Ve taraf seçmeye karar verdi. bu HDP atalay asmak, neden Oy parti veya görüşülecek olan ulus iradesinin yanı sıra baraj, alıştın baraj belirlemek için seçim analizi. Kendi araştırma ve anketlere sınırında görüldü. Siyasi cesaret ve risk işidir. Asamayanal baraj önce. Örneğin, DYP,” dedi. barajlar ve yüzde 9,8 Atalay ayrıca sahnede birlikte oy HDP, rekabet, CHP göre asıl istenen bölümü dedi. AK Parti’nin son anketini açıkladı: Yüzde 55 mümkün

NEYSE Kİ, KOALİSYON GİBİ GÖRÜNMÜYOR
sonuç yine önümüzdeki Haziran seçimleri, yorum, yorumları, atalay 7 koalisyon şeklinde “neyse ki, bir sonraki dönem için Koalisyon. Devamı gelecek veri,” dedi.devam edecek gibi görünüyor 48 gün atalay, Yönetim Kurulu Başkanı ve 7 ankete göre, Haziran seçimlerine parti sözcüsü Yardımcısı göre ilan beşir AK Parti oy. BBC yayın Atalay katılan, AK Parti oyların yüzde 50 bandında olduğunu kaydetti.

“Bir şey olmayacak.” “bir şey değil, Başbakan Davutoğlu, AK Parti’nin son anketini açıkladı: Yüzde 55 mümkün “yüzde hedef, cumhurbaşkanlığı seçimi, kayıt konuşma bu tanım, Ahmet alınan yüzde 55, yüzde 52 kırdı,” dedi. Başbakan, özel hedef yapılan. Seçim dönemlerinde sürprizlerle dolu. 2011 seçimlerinden yüzde 50 olduğundan bir grup; Anketler, bu durumda her ay. Grubun yüzde 50’ye yakın tekrar ediyoruz,” dedi.

HDP SINIR RAKİBİ CHP
“Ve taraf seçmeye karar verdi. parti, milletin iradesini ele alınacak oy niye bu HDP atalay, baraj, Baraj seçim analizi buna alışkın olduğunu belirlemek için asın. Sınırında kendi araştırma ve anketler görüldü. Siyasi cesaret ve risk işidir. Asamayanal baraj önce. Örneğin, DYP,” dedi. Atalay da CHP, anapara Bakanlığı talep göre sahnede birlikte barajlara ve yüzde 9,8 oy rekabet HDP,.

NEYSE Kİ, KOALİSYON GİBİ GÖRÜNMÜYOR
sonuç yine önümüzdeki Haziran seçimleri, yorum, yorumları, atalay koalisyon 7 “neyse ki, bir sonraki dönem için Koalisyon. şeklindedir Devamı gelecek veriler,” dedi.devam edecek gibi görünüyor

Hakkında bilal kureş

Bi ara anlatırım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*