Ardahan'da Terör Saldırısı
Ardahan'da Terör Saldırısı

Ardahan’da Terör Saldırısı

Ardahan’da Terör Saldırısı

Ardahan’da Terör Saldırısı

Ardahan’ın Göle ilçesinde terör örgütü su kesintisine onarıma giden belediye personelini rehin aldı. Bölgeye giden güvenlik güçlerine terörist lerce ateş edildi kurşunlar o esnada olay yerinden geçen bir sivil araca isabet etti. Sivillerin bulunduğu araçtaki bir kişi olay yerinde hayatını kaybetti. Göle ilçesinde oluşan içme suyu şebekesinde oluşan arıza için onarıma giden üç görevli personel terör örgütü tarafından rehin alındı. Ardahan

Ardahan’da Terör Saldırısı

Valiliğinden yapılan açıklamaya göre :

Jandarma ekiplerinin olay yerinde yaptığı incelemede belediyeye ait bir araç teröristlerce yakilmis bir halde bulundu.teröristlerin inceleme için giden jandarma ekiplerine açtığı ateş sebebiyle kurşunlar  yoldan gecen bir araca isabet etti. Sivillerin bulunduğu araçtaki bir kişi olay yerinde hayatını kaybetti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre : Bu olay üzerine Erzurum’da olay yerine gelen, jandarma ekiplerine terör örgütü ateş açtı o esnada olay yerinden geçen araçta bulunan iki kişiden biri olan Kanber Morkoç yapılan tüm müdahale lere rağmen kurtarılamadı. Sabri Morkoç’un ise Erzurum’da tedavi altına alındıyı bildirildi.

Hakkında Büşra Demirci

Büşra Demirci

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*