Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü. Filiz Aker Kimdir .Cinayet ve intehar

Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü? Filiz Aker Kimdir ?

Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü? Filiz Aker Kimdir ?

Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü? Filiz Aker Kimdir ?

Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü? Filiz Aker Kimdir ? Beşiktaş’ta ölü bulunan iki esetten biri Vatan Şaşmaz’ aitti. Diğer kişi ise sevgilisi olduğu söylenen Filiz Aker’e ait . Olayın nasıl geliştiğine dönük ilk bulgular Vatan Şaşmaz’ın Filiz Aker tarafından silahla öldürüldüğü, ardından ise Filiz Aker’in silahla kendinisini vurarak intehar ettiği yönünde.

Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü Filiz Aker Kimdir sevgililer

Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü Filiz Aker Kimdir sevgililer

Olaydan 3 dakika önce Filiz Aker odaya girdiği düşünülüyor. Kameraların odaya başka birinin girdiğini tespit etmediği bildirildi. Olayın şu şekilde yaşandığı düşünülüyor. Filiz Aker odaya giriyor. Vatan Şaşmaz kendisine ateş edildiği için arkası dönük kurtulmaya çalışıyor. Malesef kurtulamıyor ve 4 mermi isabet ederek hayatını kaybediyor. Filiz Aker’in öldürdüğü düşünülen Vatan Şaşmaz ünlü bir sunucuydu. Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü? Filiz Aker Kimdir ? Bir çok programda görev almıştı. Filiz Aker sevgilisini öldürdükten sonra intehar ediyor. Vatan Şaşmaz’ı öldürdüğü silahla kendisini başından vurarak ölüyor.

filiz aker kimdir

filiz aker kimdir

Filiz Aker kimdir?

Filiz Aker sosyal medyada yer aldığına göre eski bir manken. Vatan Şaşmazında sevgilisiydi. Bu korkunç gecenin ardından ikilinin arasında yaşanan sorunun ne olduğu merak ediliyor. Filiz Eker Vatan Şaşmaz’la neden tartıştı. Filiz Aker neden Vatan Şaşma’ı öldürdü. Ardından neden intahar etti. Bu soruların yanıtları yavaş yavaş gün yüzüne çıkacak. Emniyet birimleri deliller üzerinde incelemesini sürdürüyor.

Son gelişmelere göre İstanbul Beşiktaş’da bulunan beş yıldızlı Conrad otelde yaşandı olay. Vatan şaşmaz bir gün önce bir arkadaşının düğünü için sevgilisiyle birlikte Conrad otele geldi. Conrad otel de sevgilisi ve kendisi için bir oda tuttu. Ertesi gün ise elim olay yaşandı. Bugün akşam saatlerinde odadan ayrılmak üzereyken Filiz Aker tarafından Filiz Aker’e ait Ruhsatlı tabancayla vuruldu Vatan Şaşmaz. Vatan Şaşmaz’ın ölmesinin ardından Ruhsatlı tabancasını kendi başına dayayan Fliz Aker’de tetiği çekti ve kendisini vurdu.Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü? Filiz Aker Kimdir ? 

filiz aker eski manken vatan şaşmazın sevgilisi intehar etti

filiz aker eski manken vatan şaşmazın sevgilisi intehar etti

Hakkında bilal kureş

Bi ara anlatırım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*