pendik mobilya
pendik mobilya

Pendik Mobilya

Pendik Mobilya Pendik Mobilya Pendik Mobilya konusunda yılların tecrübesi bölgede ki en eski mobilyacı olan Akkuş mobilya Pendik Çamçeşme mahallesi Kemalpaşa Caddesi NO : 46 da sizlere hizmet vermektedir. Akkuş mobilya olarak modayı yakından takip ederek her yılın ve sezonun modasına uygun olarak mobilyalarımız güncellenmektedir. Ürettiğimiz mobilyalarımız yıllara dayanıklı sağlam ve konfor ön planda tutularak hazırlanmaktadır. Ayrıca sıradışı mobilyalar ve klasik tarzda mobilya çeşitlerimiz mağazamız da sergilenmektedir. Pendik bölgesinde yoğunlukla eski müşterilerimiz tarafından ilgi görmekteyiz.Yıllar önce aynı müşterilerimize sattığımız ürünlerden dolayı kalınan memluniyet ile aynı müşterilerimiz ve eski müşterilerimize mağazamızın övülmesiyle oluşan bir kitle her zaman…

Genel Bakış

100

99

Kullanıcı Oylaması: 4.84 ( 4 oy)

Pendik Mobilya

Pendik Mobilya

Pendik Mobilya konusunda yılların tecrübesi bölgede ki en eski mobilyacı olan Akkuş mobilya Pendik Çamçeşme mahallesi Kemalpaşa Caddesi NO : 46 da sizlere hizmet vermektedir. Akkuş mobilya olarak modayı yakından takip ederek her yılın ve sezonun modasına uygun olarak mobilyalarımız güncellenmektedir. Ürettiğimiz mobilyalarımız yıllara dayanıklı sağlam ve konfor ön planda tutularak hazırlanmaktadır. Ayrıca sıradışı mobilyalar ve klasik tarzda mobilya çeşitlerimiz mağazamız da sergilenmektedir.

pendik mobilya

pendik mobilya

Pendik bölgesinde yoğunlukla eski müşterilerimiz tarafından ilgi görmekteyiz.Yıllar önce aynı müşterilerimize sattığımız ürünlerden dolayı kalınan memluniyet ile aynı müşterilerimiz ve eski müşterilerimize mağazamızın övülmesiyle oluşan bir kitle her zaman bizimle birlikte.. Biz de bu güvene ve sevgiye en iyi şekilde karşılık verebilmek amacıyla işimizi daha sıkı tutuyor. Önceliğimizi müşteri memluniyetine veriyoruz.
İnternet sitemiz olan https://www.bylondon.com.tr/ u ziyaret ederek yada mağazamızda bizzat gelerek ürünlerimizi görebilirsiniz. Akkuş mobilya olarak Pendik mobilya  konusunda yılların deneyimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Hakkında bilal kureş

Bi ara anlatırım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*