İstanbul'a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek Kar ne zaman yağacak
İstanbul'a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek Kar ne zaman yağacak

İstanbul’a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek ? Kar ne zaman yağacak

İstanbul'a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek ? Kar ne zaman yağacak İstanbul'a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek ? Kar ne zaman yağacak İstanbul'a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek ? Kar ne zaman yağacak. İstanbul'da kar yağışı bekleniyor. İstanbul için sağanak yağışın ve soğuk havanın geleceği Meteoroloji Müdürlüğü tarafından bildirildi. İstanbul bir süredir mevsim sıcaklarının ortalamasının üstünde yazdan kalma günler geçirmişti. 20 Kasım Pazartesiden itibaren soğuk ve yağışlı havanın tüm Yurdu saracağız Özellikle de İstanbul'un kar yağışını bu tarihten itibaren göreceği meteoroloji tarafından bildirildi. Geçen yıl oldukça oğun kar yağışına maruz kalan İstanbul bölgesinde kar yağışının 2018'e gelirken…

Genel Bakış

100

100

Kullanıcı Oylaması: 4.57 ( 3 oy)

İstanbul’a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek ? Kar ne zaman yağacak

İstanbul’a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek ? Kar ne zaman yağacak

İstanbul’a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek ? Kar ne zaman yağacak. İstanbul’da kar yağışı bekleniyor. İstanbul için sağanak yağışın ve soğuk havanın geleceği Meteoroloji Müdürlüğü tarafından bildirildi. İstanbul bir süredir mevsim sıcaklarının ortalamasının üstünde yazdan kalma günler geçirmişti. 20 Kasım Pazartesiden itibaren soğuk ve yağışlı havanın tüm Yurdu saracağız Özellikle de İstanbul’un kar yağışını bu tarihten itibaren göreceği meteoroloji tarafından bildirildi. Geçen yıl oldukça oğun kar yağışına maruz kalan İstanbul bölgesinde kar yağışının 2018’e gelirken Aralık ayından önce önümüzdeki pazartesi günü gelecek tahmini yapıldı. Yurdun birçok kesiminde yağışlı ve soğuk havanın geleceği ve sıcaklıkların 4 derece aşağı ineceğim bildirildi.

İstanbul'a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek Kar ne zaman yağacak

İstanbul’a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek Kar ne zaman yağacak

Özellikle Trakya bölgesinde yağışların Karla Karışık olacağı Avrupa Yakası’nda olacağı bildirildi. Su baskınlarına karşı altın dikkatli olması konusunda bilgi verdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ise gelecek karlı günler ve yağmurlu gün çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul’a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek ? Kar ne zaman yağacak. Havaların bir süredir sıcak gitmesi kar yağışının ne zaman başlayacağı İstanbul’da karın ne zaman yağacak konusunu hep gündemde tutmuştu. İstanbul’da kar yağışı ne zaman başlayacak sorusu sorulmaya başlanmıştı. İstanbul’da beklenen kar yağışı 5 günlük hava durumu haftalık hava durumu İstanbul’da günlük hava durumu birçok birçok kez insanlar tarafından araştırıldı. 20 Kasım itibariyle Türkiye’de yoğun bir şekilde soğuk havanın geleceği İstanbul bölgesinin önce yağmurla yoğun yağmurla 30 ile 60 metreküplük yağış alacagi meteorolojiden bildirildi. İstanbul’da kar yağışı tam olarak ne zaman başlayacak meteoroloji bu konuda bilgi vermedi. İstanbul’da 2017-2018 kışı nasıl geçecek İstanbul’da 2017-2018 kış soğuk geçecek mi. İstanbul’da 2017-2018 kaşında ne kadar kar yağacak soruları vatandaşlarımız tarafından sorulmaya başlandı. İstanbul’da kışın oldukça zor geçeceği bu yılın yazın sıcak geçmesi ile kışın soğuklarında artmasını beklemekteyiz. Bugüne kadar hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyir etmekteydi bölgede en düşük hava sıcaklıklarının sıfırın altında olmak üzere Kars’ta 6 derecenin altında Ardahan’da 4 derece Ağrı’da 3 derece ve Erzurum ve Hıdır gibi soğuk bölgelerde Ayrıca Erzincan’da da 5 derece olarak .

İstanbul'a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek Kar ne zaman yağacak

İstanbul’a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek Kar ne zaman yağacak

İstanbul’a ilk kar yağışı ne zaman gerçekleşecek ? Kar ne zaman yağacak. İstanbul’a ilk kar ne zaman yağacak sorusunun meteoroloji uzmanları tarafından değerlendirmesiyle İstanbul’da bu hafta sonunun ardından Yani pazartesi günü 20 kasım pazartesi günü için yoğun yağışlı bir gün bekleniyor hava sıcaklıklarının 4 derece düşmesi ve ardından soğuk havanın tüm yurda etkilemesi bekleniyor mevsim normallerinin 2 ile 45 derece arasında soğuyacak ve bu soğukların özellikle Rusya’dan ve Avrupa’dan Yunanistan üzerinden geldiği kademeli olarak soğukluk verin ortaya çıkacağı bildirildi. Yapılan en son değerlendirmelere göre 20 Kasım ile 23 Kasım tarihleri arasında hava sıcaklıklarının kuvvetli düşmesi İstanbul’da yüksek kesimlerde kar yağışının olması bekleniyor en son verileri değerlendirmek ile birlikte meteoroloji uzmanları da istanbulluları ay sonu için uyarmak durumunda kaldı Kasım ayının son haftası için çok ciddi soğuk bir hava dalgası geleceği Uzmanlar tarafından belirtildi Marmara bölgesi için bu yıl yağması beklenen ilk karın Kasım ayının 20’sinde itibaren yağışlarla beraber geleceğim duyuruldu. Kasım ayının son haftasında beklenen kar yağışı soğukları da 45 derece aşağı düşürecek göstergelerin soğukları göstermesiyle birlikte doğal gazların açılması ve doğalgaz tüketiminin de artması beklenmekte. Hava sıcaklıklarının düşmesi ile birlikte Yurt genelinde beklenen sıcaklıkların da düşmesi bekleniyor. İstanbul’da ilk kar yağışının Kasım ayının son haftasında Aralık ayından önce olması beklenirken Uzmanlar Daha sonrasında hava durumunu nasıl olacağı ile ilgili Şu an için yorum yapmanın sağlıklı olmayacağını bildirdiler.

Hakkında bilal kureş

Bi ara anlatırım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*