Elektrikler ne zaman gelecek? istanbul anadolu avrupa yakası elektrik kesintisi ayedaş bedaş

Elektrikler ne zaman gelecek? istanbul anadolu avrupa yakası elektrik kesintisi ayedaş bedaş

Elektrikler ne zaman gelecek? istanbul anadolu avrupa yakası elektrik kesintisi ayedaş bedaşGücünü İstanbul’da yazıyor ne zaman gelecek. Göre duyuru yayınlanan resmi sayfası üzerinden ayedaş bugün civarını, Halkalı, Bayrampaşa, Esenyurt, İstanbul Kadıköy ve olacak birçok elektrik kesintileri bölge. Eleketirik ÜZERİNDEN yapılan bir açıklama keser. Elektrik kesintileri kötü hava şartları yüzünden İstanbul’da devam edecek. Güç gelecek İstanbul? İşte tüm ayrıntıları biz biliyoruz. Tahmin İstanbul için bir kaç gün gelecek güç karanlık?Cuma 30 Cumartesi 31 Aralık günlerinde şehirde elektrik kesintisi olacak Aralık.

İstanbul üzerinden güç kesintisi! Üzerinden İstanbul kesintisi, ne zaman elektrik gelecek? Açıklamayı internet sitesi ARACILIĞIYLA orada.Fırtına Anadolu yakasında İstanbul Avrupa elektrik kesintileri bugün de devam edecek çünkü dün etkili oldu. İstanbul dün son fırtına bu etkili birçok bölgesinde, elektrik kesme ve vatandaşları zor durumda.Yaptığı açıklamada, hava şartları nedeniyle söyledi İLE, yeterli elektrik Ulusal elektrik ağından, kesintisi tüm kaynaklarını seferber ederek ve etkilenen bölgeleri korumak için ortadan kaldırmaya çalışıyorlar kesintinin belirtilen ifade sağlanabilir.Web sitesi bugün yayınladığı bir açıklamaya göre bedaş, İstanbul’un bazı bölgelerinde elektrik kesintisi devam edecektir.

SORUŞTURMA İLE

VATANDAŞLAR SOSYAL MEDYADAN MESAJ YAĞDI

Esnaf ve vatandaşlar, büyük yüzler sıkıntısı Elektrikler ne zaman gelecek? istanbul anadolu avrupa yakası elektrik kesintisi ayedaş nedeniyle son keser. Twitter, facebook gibi paylaşılan çok sayıda mesaj sosyal medya. Bazı vatandaşlar içinde kısa süreli kesintiler nedeniyle bozulmanın ev eşyası şikayet etti. Esnaf çözümü jeneratör.

ULUSAL GRİD SİSTEMİ KAYNAKLI

İstanbul Anadolu yakası Elektrik Dağıtım A. ş. (ayedaş Elektrik) ilan üzerinden web sitesi, “biz sunan bir dağıtım hizmeti yaşandığı elektrik kesintileri karşısındaki ulusal grid sistemi nedeniyle Anadolu yakası İstanbul. Tüm takımlar bizim çalışma düzeni korumak için etkilenen bölgeden kesintileri. Koordinasyon arasında ilgili Kurumlarına sağlanan bizi takip ederek çözüm durumunda” denildi.

İSTANBUL ÜZERİNDEN ELEKTRİK KESİNTİSİ AÇIKLAMASI GÜÇ NE ZAMAN GELECEK

Kesintiler sonra web sitesi bedaş ve çağrı merkezi kilitlendi. Bazı İlçelerde, bir süre sonra ışıklar tekrar geldi. Bedaş konu Twitter hesabı “olması yeterli elektrik Elektrikler ne zaman gelecek? istanbul anadolu avrupa yakası elektrik kesintisi ayedaş Ulusal elektrik şebekesi”. Bir açıklamada, “ulusal enerji bölgeleri bu etkilenen tarafından kesilmesi kadar elektrik şebekesi alır için kurbanın elektrik yavaş yavaş tarafından tüm kaynaklar seferber olacak tarafından sağlanan transfer YOLUYLA gelen çeşitli bölgelerinde” denildi.

Yorum bakanlıkta enerji kesintileri elektrik
Bakanlığı enerji ve Tabii Kaynaklar İstanbul, dedi, deyimi, güç kesintileri, “elektrik Kesintileri, iddialar nedeniyle eksikliği elektrik değil gerçeği yansıtıyor” dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, “elektrik Kesintileri, elektrik olmaması nedeniyle gerçeği yansıtmadığını iddia ediyor. Kesintiler sık etkilenen İstanbul ve bazı bölgelerde devam ettiği bölüm. Elektrik verecek sağlanan tüm İstanbul’da kısa bir süre,” dedi.

ELEKTRİK KESİNTİSİ ENERJİ BAKANLIĞI AÇIKLAMASI

Bu kesintilerin İstanbul Kocaeli ve oluyordu, Sakarya ve elektrikler gitti. İletim hatları ve kesim oradaydı olumsuz hava koşulları önlemek Bakanlığı enerji duyurdu.

Bir yayın Bakanlığı içerir aşağıdaki açıklamaları:
ülkemizde, aşırı yağış ve fırtına, elektrik iletim hatları geçici hataları neden olabilir. Özellikle, Kuzey Marmara bölge nedeniyle ağır bir kar fırtınası sonucu Elektrikler ne zaman gelecek? istanbul anadolu avrupa yakası elektrik kesintisi ayedaş arıza iletim hatları meydana gelen Sakarya, Kocaeli, İstanbul saat 14:20 de başlayan, elektrik kesintileri yaşanıyor.
Genel Müdürlüğü ekiplerinin verdiği hava koşulları bağlamında müdahale edilememesi halinde Bakanlığımız bünyesinde bağlı.Kısa bir süre içinde giderilmesi kesintilerinin en yoğun mesai harcanıyor.

Elektrik kesintileri İstanbul’da İstanbul’da devam edecek elektrik kesintileri deneyimi olan ilçeler

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A. Ş. () Duyurdu ile web sitesine göre, hangi alanlarda olacak bir güç kesintisi şöyle sürdürdü:

“-KARAMANDERE
Mh. KARAMAN CREEK, Sk., İncili çıkmazı Sk. MUNİR, Sk., Müslüman çıkmazı Sk. OLAĞANÜSTÜ Sk., Çıkmazı Sk NAKIŞ. KARACAKÖY MERKEZ Mh., Çıkmaz, AÇELYA Sk., MUSTAFA KEMALPAŞA Cd. Ferah çıkmazı Sk. KARACAKÖY Cd. REHBER çıkmazı Sk. NARİN Sk., (ÇATALCA İlçesi) ve çevresinde 08: 00-16: 00 İş Sağlığı ve güvenliği ilgilendiren Yatırım Programı olacak bir elektrik kesintisi sırasında çalışmaz.(4468-23580-23540)

-KİRECBURNU
Mh. ADI. Sk., PROF.Dr. aykut BARKA, Cd. ALPARSLAN Sk. AHMED, Sk., ÜLKER Sk., Sk DUYGU. Çıkmazı Mehmet Efendi Sk., SÜMBÜL Sk. Diğer Proje Danışmanı Sk., Sk AKDENİZ. (SARIYER bölge) ve çevresinde 09: 00-13: 00 saatleri arasında iş sağlığı ve güvenliği ilgilendiren Yatırım Programı olacak bir elektrik kesintisi sırasında çalışmaz.(4542-4509)

-AYAZAĞA
Mh., 208. Sk., 131. Sk., 130. Sk., 128. Sk., (SARIYER bölge) ve çevresinde 13: 00-16: 30 arasında iş sağlığı ve güvenliği ilgilendiren Yatırım Programı olacak bir elektrik kesintisi sırasında çalışmaz.(4543-4488)

-ABDURRAHMAN NAFİZ GURMAN
Mh. Nadir CD. Nadir çıkmazı Sk. (GÜNGÖREN İlçesi) ve çevresinde 09: 00-17: 00 İş Sağlığı ve güvenliği kaygısı arasında iş yatırım programı olacak sırasında bir elektrik kesintisi.(4550-496)

-TERAZİDERE
Mh. GÜRSOY Sk., RÜYA Sk. KARAMAN Sk. Güneş Cd. FUNDA Sk., FEZA Sk., HAKAN Sk., (BAYRAMPAŞA bölge) ve çevresinde 09: 00-16: 00 İş Sağlığı ve güvenliği ilgilendiren Yatırım Programı olacak bir elektrik kesintisi sırasında çalışmaz.(4561-8891)

-FEVZİ ÇAKMAK
Mh. 904. ÇIKMAZ Sk. 2.BÜLBÜL Sk., 2.FABRİKALAR Sk., HALKALI Cd. Sk İZMİR. KANARYA Sk. Sk ile konfor. KUZEY Sk. 6.YILDIZ Sk., (Civarını) 09: 00-13: 00 saatleri arasında iş sağlığı ve güvenliği ilgilendiren Yatırım Programı olacak bir elektrik kesintisi sırasında çalışmaz.(4617-11573)

-ORHAN GAZİ
Mh. İSİSO Cd. 11.Sk ŞEKİLDE. 12.Sk ŞEKİLDE. (Esenyurt) ve çevresinde 23: 30-08: 00 İş Sağlığı ve güvenliği ilgilendiren Yatırım Programı olacak bir elektrik kesintisi sırasında çalışmaz.(4642-21867 TM )

-ATATÜRK
Mh. AKARSU Sk. DAĞHAN Sk., SAVAŞ Sk. (Esenyurt) ve çevresinde 09: 00-20: 00 sırasında iş sağlığı ve güvenliği ilgilendiren Yatırım Programı olacak bir elektrik kesintisi.(4643-21467-1 DP)

-İçten OSB
Mh. 4. Cd. 5. Cd. (BEYLİKDÜZÜ bölgesi) ve 15: 00-19: 00 sırasında iş arasında iş sağlığı ve güvenliği ilgilendiren Yatırım Programı olacak bir elektrik kesintisi.(4645-21473)”

AYEDAŞ YORUM

Bugün bir açıklamada (ayedaş Elektrik) İstanbul Anadolu Bölgesi’nin Elektrik Dağıtım Şirketi Anadolu yakası hakkında son kesintilere geldi. Yayınlanan duyuru hakkında elektrik kesintisi üzerine anadolu yakası, İstanbul; “sistem yaşandığı elektrik kesintileri karşısındaki Ulusal Grid nedeniyle Anadolu yakası İstanbul. Dağıtım ağı olan değil kaynaklanan çözüm durumunda organizasyonları takip yakından ilgili kurum koordinasyon ile CE.Korumak için ekiplerimiz kesintilerden Etkilenen bölgeyi sürekli çalışmak ifadeler kullanıldı devam ediyor.

NEDEN KESİRLER ANINDA BELLİ OLDU

Üzerinden 30 – 31 Aralık kesintisi duyuruları yapıldı, ancak bölgedeki anlık elektrik kesintileri olması arasında son kriz, pek çok İstanbullu getirdi. Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan İstanbul Avcılar, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Fatih, bağcılar, İstanbul, Sultangazi, Güngören, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, beylik düzü, Civarını, Bakırköy’de, Eyüp, Kadıköy, Pendik, maltepe, elektrik kesintileri birçok ilçe gibi Bangladeş. Yorum davasının kesintisi geldiğini Bakanlığı enerji ve anlık YOLUYLA.
ENERJİ AÇIKLAMA BÖLÜMÜNDEN

Son bir yorum akşam Enerji Bakanlığı:

Nedeniyle Anadolu, Marmara Bölgesi, Sakarya bölgesi sonları deneyimli besleyen yedi farklı enerji iletim hattının Kuzey arasında İstanbul’da yoğun bir kar fırtınası, bir kesinti oluştu. Nedeniyle kesintiye enerji kaynağı gelen Anadolu, İstanbul, Trakya ve Çanakkale deniz enerji alt son iletim hattı elektrik iletim hattı şartıyla.

Kopma yoğun kar yağışı ve sis bölgelerde oluştu, çalışmaları üzerinde olumsuz etkisi vardır.

Kesintiler, vatandaşlarımızın konut etkilenen emin olmak için bir dereceye kadar en azından demir ve çelik fabrikaları, çimento fabrikaları, organize sanayi bölgeleri ve enerji verilir.

Yapılan yoğun çalışmalar sonucunda, 21:50 İstanbul tüm elektrik verilir.

El kaldırma için olumsuz hava koşulları hava koşulları kopmasına yol açtığı hataların onarımı ve yoğun bir çaba ölçüde oldu. Bizim tüm ekipler aracılığıyla gece ve yarın çalışacak kesintisiz devam etmek için Eleme kusurları ve onarım hattı.

Next Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Abone olarak destek olun. Cansınız !

Youtube kanalıma abone olur musun ?

Currently Playing